Järjekordne lugu lehes, et tahetakse Estonia vraki juurde sukelduda.
Kunagi ajasid kaks riiki asja, et see kõik betooniga katta. Õnneks või kahjuks siis polnud eestlased sellega nõus. Näed nüüd tahaks seda minagi, sest Evelin Sepp ei saa kohe rahu.
Nüüd on käinud seal Juta Raabe ja muud uudistajad. Ma olen enam, kui kindel, et venelased on seda laeva korduvalt uudistamas käinud. Siis tõusid kõigil juuksekarvad püsti pähe ja keelati kuidas osati. Meie Kesikute esipasun Evelin Sepp on selle asjaga püüdnud tuntust ja populaarsust koguda.

Mis siis on tulemus?

Hulk mittemidagi ütlevaid asju. Keegi ei tea ikkagi midagi. Põhiline süüdistus on ikkagi näpuga näitamine laevatehasele, et nende aparell kukkus eest ära. Samuti rootsi kontrolle, et need tegid halba tööd. Hulk vandenõuteooriaid on ikka õhus ja kasu ei midagi.

Nüüd on sellest möödas juba 14 aastat varsti. Kas poleks aeg see kõik rahule jätta? Elaks rahus oma elu edasi ja vahutaks selle “Estonia” kohal? Kuid Evelin Sepp ei saa, tal on kohe valus olla, kui ta kasvõi kord nädalas seda teemat ülesse ei võta. Väga rumal, ei oska ma muud öelda.

Advertisements