Lahe, ma olen enda vihkajate koloonia loonud. Loodan, et järgnevast saab KÕIGIL MINU VIHKAJATEL PAREM, PEHMEM, TURVALISEM ja ÕDUSAM olemine.
Nii paljud inimesed ütlevad mulle viimasel ajal, et ma teen neile liiga ( ma pean silmas blogimaastiku) ja pahandavad minuga.
Olgu, ma teen liiga. Ma ütlen välja mida ma arvan. Olen resoluutne ja üldse mitte homosõbralik, vihkan joomist ja laaberdamist. Ei õigusta kõlvatusi. Soovin, et kehtiks reeglid – ühiskondlikud, ei talu labasust. Samuti mõtlen riiklikult, et mida saaks mina ära teha, et see neetud majanduslangus elu hullemaks ei teeks.
Tõesõna, ma olen kohutav. Vaatan peeglisse ja tahaks endale kohe kõvasti vastu lõugu anda – kuid jah, näete julgusest jääb puudu. Lisaks olen ma veel argpüks. Ei suudagi endale täiest jõust vastu lõugu anda.

( pilt illustratiivne kaklusest, et lõbusam oleks )

Vahel näen mõnda autosse jäetud titte ja segan vahele. Kole eksju. Las emmed teevad mida tahavad. Olen ikka värdjas – eksju. ( Ma loodan, et nüüd kostub igast nurgast heameele pobin )
Lisaks kuulan päevast päeva inimeste muresid. Vastik selline – onju. Muudkui kuulab ja ei tee midagi. ( kahjuks ei saa avalikustada, milliseid muresid kuulan, see oleks ametieetika rikkumine)
Isegi, kui teen, siis ikka pole kõik rahul. Seadus on seadus. Miks ma seadusi ringi ei tee. Ok, ma üritaks, kuid siis pole teine pool eesti rahvast õnnelik.
Siis tulen ma kõigi oma vihkajate arvates siia ja räägin TÕSISEL ILMEL asjadest, olen tähtis ( muidugi, mina olen see ju kõige tähtsam omaq vihkajate arvates ) ja räägin asjadest. Täitsa oma mõte on olemas. Ei kiida takka ei kiru kah.
Ok, ANNAME MOLLI !!! MIS TA RAISK PASSIB SIIN!!!