Inimene on kord juba nii loodud, et kui ta ei saa kedagi vihata siis on halb olla. Eriti eestlastega. nende peatoidus on ju teine eestlane.
Keegi on kellegi arvates parem, sööme. Keegi ei arva nii nagu tema – head isu.
Kohati on mul tunne, et sellel blogimaastikul liiguvad ringi veel eriti “õrnad” olevused, kes kõike isiklikult võtavad ja kõiges ennast häirituna tunnevad. Nende au ja väärikust solvatakse, kui keegi nende moodi ei mõtle.
No andke andeks, kuid ma ei kavatsegi hakata kollast rassi ülevamaks pidama, kui valget või musta. “Mis viga on eestimaal rassist olla, eks mine getosse ja ole seal” Vat isegi olen 😀
Samas ei tunne ma ühegi asiaadiga ennast samast puust olevana. Samuti ei tunne ma mustanahalisega ühest kultuurist olevat. Ning ameeriklasega või poolakaga.
Muidugi pean ma inglise huumorist lugu. Inglased on sellise väärikad. Samas neid on aastaid valitsenud kuningas. See jätab rahvale oma jälje. Väärika ja lugupidamist vääriva.
Samas ei saaks ütelda, et ma VIHKAN kollast või musta rassi. EI VIHKA. Ma ei vihka kedagi. Lihtsalt ma ei sea neid ülemaks, paremaks, auväärsemaks jne.
Sama suhe on mul homodega. Ma ei vihka neid. Milleks ma peaks? KUID MA EI PEA NEID PAREMAKS TEISTEST INIMESTEST.

( pilt pärit saksa blogist)

Küsite, et keda ma siis paremaks pean. KEDAGI EI PEA.
Näiteks asiaatide juures ei meeldi mulle nende kaugelt äratuntav libe olek. Ok, see on MINU probleem. Ma lihtsalt suhtun nendesse sellisel moel.
Samuti ei sobi mulle, kui inimeste juures ülistatakse nende positsiooni ühiskonnas. Oo, ta on linnapea – peame lugu. Ega ikka ei pea küll. Kui minu arust inimene pole lugupidamist vääriv, siis tema ametikoht või erakondlik kuuluvus ei pane mind temast lugu pidama.
Hundina uluma karjas millegi poolt või vastu, ei ole ma samuti nõus.
Nagu ka see, et mingi keskikute Lausing läheb hüppama. Ja, kui siis vanem inimene viitab sellele, et koduses kasvatuses on olulisi puudujääke, siis tehakse veel meediasse sellest mull.

Aga jah, laske mõnuga. Olen endiselt alles. Blogi sulgeda ei kavatse. Nõustuma kah ei hakka kõiksuguste asjadega.
Usukuge mind, see haukumine minu unerahu ei häiri 🙂
Karavan liigub ikka edasi…..