Nüüd sai minul kah hing täis.
Mida kuramust need TALLINNA abilinnalollid endast arvavad? Eesotsas selle abiAasaga?

Väike väljavõte postimehes Kajar Kase poolt tehtud arutlusest:

Esiteks: Keskerakonna sambavastasus. Pärast pressikonverentsi kiiresti saabunud Tallinna abilinnapea Taavi Aasa kommentaar ütleb otsesõnu, et samba mittevalmimisega kaotab valitsus „lahingu”. Vastuoludele linnavalitsusega vihjas ka kaitseminister, kes oma pressikonverentsi lõpus ütles, et teda panevad imestama ühiskonna „vikerkaarevärvilised” tunded vabadussõja suhtes, ent kui ta meenutab, et meil on palju neid, kelle jaoks vabariik sai valmis alles augustis 1991, siis ei peaks ta ehk eriti imestama. Teadupoolest on 1991. aasta taasiseseisvumise tähistamist enim seostatud just Tallinnas võimul oleva Keskerakonnaga. Märgime siiski veel seda, et kuigi Aas kirjutab, et valitsus on lahingut kaotamas, ei selgu tema kirjast, kellega siis täpselt madinat peetakse, sest samba avamise edasilükkamises pole „kübetki süüdi Tallinna linn”.

Keskerakond on ennast juba 100 korda selle sambaga põlema pannud.
Olen seda janti just Kesikute irimese vaatenurgast vaadanud ja mind ei veena enam miski, et selle taga pole kesikute kanget tahtmist vene bossidele meeldida.
Mind selles suhtes enam ümber ei veena, sest minu jaoks ei saagi teist vaatenurka enam olemas olla. Ma kõigest hingest loodan, et on veel olemas neid inimesi, kes seda tallinna hämamist ja keerutamist selle samba ümber on jälginud. Ma olen enam kui kindel, et nemad saavad samamoodi aru.
Samas, kas see Sultsi kasiinode jant pole just selle Vabadusesamba jaoks riigipoolselt väljapressimiseks? Savisaare stiilis, tahad sammast siis anna saarekont?

Lähemalt loe sellest Aarne blogist.

Igahates, kui seda Aasa juttu kuulata tahaks talle öelda, et tee omale siis kivist “midaiganes” ja istugu sellele otsa ning põhiline ÄRGU AJAGU JAMA!

Advertisements