Heh, pikalt mõtlesin millest kirjutada. Enamus teemasid, mis mind hetkel valdavalt käsist ja jalust seovad, siia kirja panna ei saa. Tsensuur – teadagi – salasilm ei maga 😀
Nii ma siis tujjutan üldistel teemadel.
Ühe tuttavaga on viimasel ajal kõva vaidlus olnud – feministid kui sellised. Mida siis ikkagi feministid tahavad. Võimu tahavad – tahavad saada samasuguseid õigusi kui meestel.
Rääkides nüüd palgast, siis tõelistel töötegijatel ( need kes kirjutuslauataga istuvad ja sittagi ei tee, neid ma hetkel arvesse ei võta) on palgad alati selle järgi, kes suudab rohkem – kes on parem tegija. Siin ei loe sugu ja nahavärv ning silmade asend näos….
Tegelikult on asi võimus. Naised tahavad saada samasugust võimu, kui seda on meestel. Ok, saavad selle võimu ja edasi? Kas naised hakkavad siis meeste eest vastutama?
Islamimaades on naine omad – asi. Paljud mehed omavad mitut naist ja VASTUTAVAD ka nende eest. Mina isiklikult sellist suhtumist ei õigusta, kuid ikkagi … see on räige versioon meie kristlikust maailmakäsitlusest.

Mida siis ikkagi feministid tahavad ( mulle on nendest mulje jäänud, kui rahuldamatutest naistest) ? Tahavad omale seda riista saada, mis on meestel? Või pole nad rahul, et nad ei ole mehed? Ok, kui pole rahul, siis mingu ja lasku ennast meesteks lõigata. Minu arust on see küüniline. Naised tahavad pääseda sinna kus mehed, kuid siis kui nad selle saanud on ning meeste käest vastu lõugu saavad, siis on nad jälle naised? Selline sujuvalt tahtmise järgi?
Ikkagi on see kummaline – nagu ka see miks ei võiks olla mail-men vaid peab olema mail-person?
Seega, naised otsigu oma koht ülesse ja kui nad seal püsida ei suuda, siis ärgu ka virisegu, kui vastu hambaid meestelt saavad. Nõrgema soo reeglid siin ei kehti.

Advertisements