Kas tõesti ei tea praegu valitsuses eelarvega kemplevad erakonnad, et “vana paks kass” istub ja limpsib vurre? Ootab, millal keegi sellest poksiringist välja kukub, et siis saaks sellele oma ahned küünised taha ajada ja selle vaikselt ning käratult alla neelata. Näiteks rahandusministri, mis oleks talle magus suutäis ja täiesti piisav, et oma isukest täita…
Tänases postimehe õhtuses artiklis on tunda hoiatus valitsuse suunas, et kui te keegi kuskil peaks kasvõi komistama, siis … siis tuleb “vana paks kass” ning neelab teid alla.

Muidugi teab isegi lasteaia laps, et ainus mis “vana paksu kassi” liikuma paneb on VÕIM. Mis siis, et seda vastutuse osa ta kohe ei taha omale haarata. Võimuga on tal paremad suhted. Võim on see, mis hoiab veel selle “vana paksu kassi” elusana ja tegusana… Vastutuse lükkab ta “abiratastele” ja las lennata…

Muidugi teab “vana paks kass” , et see on vaid tema küünise viibutus, mis peaks siis hoopis uue hingamise andma valitsuse liikmetele, et ikkagi saaks vastu võetud see riigi eelaarve 2009 aastaks.

Igatahes, loodan, et valitsus teab, et “vana paks kass” limpsab keelt ja ootab – kes kukub, kunas kukub ja kas üldse kukub …. SIIS EHK EI KUKU KEEGI IKKAGI ÜLE ÄÄRE???