Täielik aasta nali!

Selline seebiooper, et naera ribadeks, kui siia veel lisada Kirjatsura jutu, siis võib ennast katki naerda.

Kuid ometi ajab see kõik hoopis nutma. Selle läbi ju kannatavad tuhanded tallinna elanikud! Tundub nagu oleks aastaid olnud Tallinna linnavalitsus korruptsiooni ja mahhinatsioonide pesa. Seda teab isegi lasteaialaps, et Savisaart ei saa tõsiselt võtta. Rääkimata sellest, et tallinn teeb mingeid adekvaatseid suhestatud tegevusi vaid keskerakonna toetajaskonnale ja oma isiklikus listis olevatele valijatele. Teised tallinna elanikud on selleks, et makse välja pressida.

Vaadates veel seda, kuidas kaks vallavanemat hõlmad vöövahele võtsid ja keskerakonnast välja astusid, siis minu meelest on see igati selge, millistel alustel töötab Tallinna Linnavalitsus ja millise suhte loob keskerakonnaga liitumine. Kui võimu ei ole, siis pole ka ju vallavanematel põhjust olla keskerakonnas? Igati arukas minu meelest. Selline piitsa ja prääniku süsteem töötas nõukogude ajal, nüüd jätkub see vaid keskerakonnas. Seega iga inimene, kes astub keskerakonda loodab sellest endale mingit kasu. Mingeid privileege ja tulemust. Samuti on keskerakonna liige alati nõus mingiteks susserdamisteks.

Seega, ma ei imesta, et KaPo lõpuks ka midagi ette võtab. Järsku saabub ka eestisse tegelik seadus, mitte seadus keskerakonna moodi. ( loe: Savisaare moodi.)

Minu meelest ütleb KaPo juht arukad sõnad. Kes seda vanamoori rakapei klähvimist peaks üldse tähele panema?

Advertisements