Ma ikka kohe saa, sest kuidagi kõrvu kriipiv ja hinge näriv on see asi…

Vaadates seda Venemaa-Ukraina gaasisõda siis tegelikult on see mõneti isegi hullem, kui oli seda Venemaa-Gruusia sõda. Seal pole hetkel tegemist vaid ühe riigiga vaid selle taga on hulk teisi riike. Enamuses suured euroopa riigid. Lugedes lehest seda ülevaadet jääb mulle, kui diletant-lugejale mulje, et kogu see asi on provokatsioon EU suunas, et kui kõvad te siis tegelikult olete ja samas, kui ahned te olete….. Selle kõige juures on üks Ukraina tühine vahend, et oma tahtmist saada…

Mida siis venemaa tegelikult tahab. Eks ikka seda võimu – just sellisel moel, et ennem, suure NSVL oli neil kõige üle kontroll, nüüd üritatakse seda majanduse aktiivse hävitamisega naaberriikides viia selleni, et EU sööks Venemaa peost. Muidugi euroopa koos oma pisikese kapitalistihingekesega langeb selle lõksu ja hakkab peost sööma, ning tulemuseks võib olla euroopa majanduse kokkukukkumine.

Lendlause : NE TANKAMI, A BANKAMI – see hakkab rohkem ilmet võtma…

Ning meie kahepalgelised kiidavad sellele muidugi rõõmsalt kaasa, sest lootses sellest suunast kasu lõigata saame me pikemas perspektiivis hoopis kahju.

Oleks vanad head KGB ajad, siis oleks ammugi kõik “siberis gulaagi kontrolli” all.

Advertisements