Hommikused lehed – nagu ikka majandusraskused.

Ära viskas, kui aus olla.

Loed elu24.ee ja tabad ennast mõttelt, et kui keskmine eestlane suudab selliseid küsimusi esitada, kui seal kirjas, siis tõesti – ma ei imesta, et meie elu hetkel just selliseks on muutunud.

Lisaks igasugustele Farmi Gabrelitele, Baari Paavodele, Tõehetke Lilititele ja muudele meediaviguritele, kellest eesti meedia vahelduva eduga pasundab, on meil veel mingi Uhke Olga tekkinud.

Tekib küsimus, et miks meedia neid toodab? Kas selleks, et elu24.ee oleks treida sellist jamps? Või selleks, et suurel enamusel inimestest oleks võimalik küsida selliseid tobedaid küsimusi nagu:

Mis sa teed viimasena enne magama minekut?

Kus kohas ja millal sa end alasti võtad? Sa võiksid ennast alasti avalikkusele näidata, sul pole ju vaja midagi häbeneda, hoopis uhkust tunda oma suurte ilusate rindade üle!

Ega sul keeleneeti pole?

No jah, kes tahab loeb ise selle jaburuse läbi. Mina sealt igatahes midagi head, ega harivat ei leidnud.

Peaaegu tipptasemel ujumisega tegelenud neiu, kes tundub, et on ka paraja portsu steroide sisse söönud mingil hetkel.  Peale lapse sündi kartusest, et paksuks võiks minna, hakkas trenni tegema ja kuna tal oli ennem teinud tipptasemel trenni, siis lihtne oli tee sealt juba edasi.  Paljudel Saksa DV endistel ujujatel on samuti VÄGA suured rinnad. Kes tahab, uurib ise edasi. Sellest oli kunagi isegi eesti mingis ajakirjas pikk artikkel.

Oeh, lugeda või mitte lugeda – kas kollane meedia või majanduskriis – vat selles on küsimus!

Advertisements