See on muidugi jube, kui varahommikul loed lehti ja sul lehest ikka Savisaar vastu vaatab. Võitled järjekordselt okserefleksiga, hoidudes eemale isegi sellest alast, kus võiks veel suuta lugeda pealkirja ja hoidku jumal selle eest, et mingit populistliku ininat lugema peaks, mis on genereeritud eneseupitavast mölast ja tekitab seda kõige suuremat okserefleksi. Mis sul üle jääb, ohkad ja taandud elu24.ee külgedele, kus on kõik oma tuntud kollases saastas ja selle väärtus on juba ette alla igasugust arvestust….

Aga tänases kollases pasameres ( elu24.ee) ujudes jäi mulle silma üks artikkel. Õigemini kommentaar, mis ajas naerma ja pani mõtlema, et kuidas saab nii mõelda??

Kommentaar ise on selline:

Lagritsatibuke 15.02.2009 23:49

Vaesekene…. Kui see on tõsi…. ja kas see üldse võimalik on… Äkki ikkagist on tal mõni haigus? Sest niipalju kui mina tean, kui 2 aastat ilma olla, siis kasvab ju neitsinahk tagasi onja…. Samas on nii romantiline, kui ta viimax kohtab oma unistuste printsi ja siis on kõik nagu esimest korda… Kui tal tõesti viga midagi pole…. Hm, kas mitte mõnesid psüühika häireid ei ole teaduslikult seostatud tsölibaadis olemisega…? Vaesed lapsed sel juhul ma ütlen!!!

No jah, igatahes naeru ja nalja peab olema… ja kes seda ikka meie eest teeb, kui mitte ise ….

Advertisements