Tekkis kummaline mõte, et kas meie noortele ei õpetata, kuidas tuleb tualetis käia?

16.05 9

Käisin perega mina Tallinnas ühes suht korralikus kohas söömas. Peaks mainima, et tegemist on viietärni kohaga. Istusime ja nautisime suve ning head sööki ja jooki. Lauad olid enamus täis ja kohal olid ikka suuremalt jaolt eesti “rikkad ja ilusad” .. . parfüümi hais oli selline, et hingata poleks vist midagi olnud, kui ruumis sees oleks pidanud istuma.

Minu pisipiiga aga hakkas nihelema ja sinna “majja” nõudma, kus kuningas kah jala käib… Läksin siis temaga kempsu. Läksin aitasin siis piigal oma hädad ära teha ja pärast veel käed kah pesta.. Lisaks veel üle vaadata, et temast mingit korratust maha ei jääks. Tegemist ikkagi väikese lapsega.

Käisime siis ära ja läksime sellest ruumist välja, sest kuigi koht on selline eliit, ikkagi on üks enda kergendamise koht naistele ja teine meestele.  Meie väljudes ootas üks tõeline “piff” uksetaga ja tormas uksest sisse. Kuigi mul oli plaan endal kah minna, siis otsustanin, et viin piiga issi juurde ära ja tulen tagasi.

Kui ma tagasi laua juurest jõudsin oli uks ikka kinni. Peagi väljus sealt see samane piff õnnis ilme näol. Minagi läksin siis uuesti uksest sisse ja …… ehmatasin ennast kringliks. Terve prilllaud oli kollaseid plekke täis… taga püsti seisev prilllaua kaan samuti…

Tuleb tõde tunnistada, et mina ei suutnud sinna oma häda tegema minna. See oli kohutav vaatepilt. Igatahes tulin tagurpidi uksest välja. Läksin tagasi laua juurde ja jõudsin selleni, et kannatan parem ära. Pärast lähen lihtsalt kuskil mujal ja käin ära.

See piff istus aga meist natuke kaugemal lauataga rõõmsalt edasi ja oli selline tõeline “eliitpomm” edasi ….

Kange tahtmine oli talle juurde minna ja öelda, et mine korista enda järgi ära kah…

Üks tähelepanek on mul veel… tavaliselt just sellistes kohtades, kus käivad sellised tõelised pifffid ja “eliidid” seal on ka tualetides tihti kohutav olukord, kui just hommikul ei satu sinna…

issanda loomaaed on ikka suur ….