Oo armastatud hapukurgi hooajaline blogiruum..

Foto NAGI's: r a h v u s l i k u l t ...

Hakkasin oma vanu postitusi üle vaatama ja arvastasin, et blogi maastikul on mõned pisikesed fenomenid.

Näiteks, kui mainida Nirti või Ramloffi nime, siis tõuseb lugejate arv päris mitmekordseks tavapärasest lugejaskonnast. See on seotud muidugi nende isikute karismaatilisusega ja sellega, et mõlemad kirjutavad häid tekste. Samas nad on pikaaajalised blogijad.

Samas on blogiruumis olemas alati teemad, mille puhul blogipuu kihab nagu mesilastaru. Näiteks homo teema, siis seks ja nais-mees suhted.

Nüüd aktiivse piffistumise ajastul hakkavad tekkima veel sellised kummalised tegelased, kes räägivad oma kõhnumisest, ümbermõõtudest ( kuigi nad on juba niikuinii anatoomaõpikust välja lastud ja varsti kandideerivad keskkoolis kasutatavatesse kappidesse elusnäidistena) ise salamisi nillides suhet või siis head partiid – muidugi mis pole sugugi blogirahvastumise tähe all sugugi võimatu.

Muidugi on perioodid kus mingi inimene võtab kätte ja hakkab sõda pidama … nende vastu, kelle nime me ei nimeta ja siis läheb see teema kah omamoodi klikimagnetiks, sest see kripeldab paljudel hingel.

No jah, mina ei tahagi kohe midagi kirjutada. Vanasti võisin kindel olla, et Kaamos või Ray.D. Noper ( hmm, murelikuks juba hakkan muutuma) tulid kindlasti ja andsid mille iganes eest mulle vastu pead sõnadega… Vähemalt Wild pole jätnud ja tuleb endiselt ning hammustab mõnuga nii hapukurki kui ka leiba 😀

Nii me siis loksume selles blogipaadis päevast päeva. Fotojahtijad ja muidu fotograafid, kokad ja poliitikud, filmihullud ja muusikakarvased… ning hulk igapäevaseid inimesi, kes tegelevad enese tähtsaks tegemisega… (mina teen ju kaa- mis siis 😛 ) ja blogidesse oma suurepäraste mõtete kirjutamisega.

Kohati ilmuvad siia välja muidugi sellised kummalised blogid nagu on mingite ajakirjade blogid, kus siis kutsutakse inimesi rääkima, mida nad lugeda tahavad.. Ausõna, ei taha mingit järjekordset nõmedat ajakirja, mis isegi ei PÕLE AHJUS MITTE! Lubasin, et hakkan siis ajakirja tellima, kui see paber ka põleb, millele see trükitakse. Isegi retseptilisast ei hooli enam, sest Sille enda blogist või tema kogutud blogidest saan alati kõik vajaliku kätte.

Elu nagu lill .. ole ise vaid hoolas ja hoia silmad lahti 🙂

Advertisements