Hommik ja õues paistab päike.  Õnneks, sest muidu ma arvan, et mul oleks tunduvalt kehvem tuju.  Varahommikused kastepiisad suutsid natuke leevendada seda, mis jäi eilsest õhku rippuma.  Kahju on vaid sellest, et Tiiuspaika tänane blogijalugu on kuskil ajahämarustes kinni. Pole lugu, aitame natuke kaasa.

Foto NAGI's: v e s i p e a

Daki supi proovisin ma mingi aeg järgi. Sattus olema üle natuke mahla kodus. Kuna aga suvine aeg on segane, siis jäi sellest ka kokanduse õudusunenägu tegemata.

Avastasin, et nende “kuramuse”  filmiblogardite seal lasevad ringi toredad inimesed 🙂 Ulmeguru oli esimene avastus… Metsavana tunnen ma niikuinii…  Täna avastasin teise MNC .. pole lugu, täitsa pandav poiss  😉  😀  No jah, nali naljaks – mõned asjad on vahel lihtsalt mingit moodi.  Egas ma neid filmiblogisid ikka loe küll.. see oleks palju tahetud 😀

Samas, miks alati mul tuleb meelde üks vana vene multikas, kui näen kodanik Kruve blogipealkirja ? Selle multika pealkiri oli “Kutsuke Auh” ja rääkis koerast, kes kartis …  No jah, juhtub.

Advertisements