Mõtlesin, et olen vait tänase päeva, et loen vaikselt lehete vabal hetkel ja ei kõssagi … pekske siin isekeskis segast, kui tahate. Kui ei taha .. eks ise teate. Kuid ometi hakkas mind lõpuks kella üheteistkümneks see nii häirima, et ma kohe kuidagi ei saa enam. Tekib küsimus, et miks üks inimene kopeerib kõikidesse uudistesse sellise jutu?

pervert copy

postimees online kell 11.26

Siit ka küsimus, et kui korduvalt on juba vihjatud sellele, et selline tekst ei käi uudise juurde, siis ikka see ripub seal edasi. Täpselt nagu oleks see pornosait, kus kõik on lubatud.

Oleks siis nii, et vaid ühes lehes on selline tekst. Täna hommikul olen kõikidest meediakanalitest, kus on võimalus kommenteerida see samane tekst üleval. Ära korjamiseks kulub neil kõigil üle tunni.

Kui on olnud poliitiline debatt kuskil, siis leitakse need nö. ebasobivad kommentaarid ahvi kiirusel ja korjatakse ära. Lisaks sellele ip-le pannakse teatud ajaline blokeering peale.

Teen küll meelevaldse otsuse, kuid mulle paistab see hetkel väga seda moodi, et lehtedes töötavad ise sellised perverdid, kes naudivad selliseid kommentaare. Muud lahendust ma sellele ei näe. Igatahes vihjeks veel niipalju, et Postimees on leht, kus sellised “jutukesed” üleval ripuvad alati kõige kauem. Samas, poliitiliste ja muidu ühiskondlike probleemide korral on nad esimesed, kes kommentaarid ära korjavad…

Mis sa teed selle kiiksuga maailmaga …

Advertisements