Oi appi – kas järgmisena hakkab odavat populaarsust nõudma “Kaua võib” saade ja kukub “seksinippe” vahendama? Juba teist päeva käin ringi nagu kuupealt kukkunu ja püüan mõistatada, mis kurat inimestel viga on? Tegelikult on see pikemaajalisem trend – otsida kõiges midagi nö. tavapäratut ja sellest teha siis tagurpidi seksikus. Muidugi eilne “linnapeakandidaadi” klipp oli puhas madalatel ja labastel kirgedel keksimine …

Foto NAGI's: s e i s k e ...

Oeh, kange tahtmine on vahel see sinist ja helendavat pilti näitav kast kinni keerata ja seda kohe mitte päris kaua avada. Muidugi ei saa ma seda teha, sest peale minu on majas veel inimesi, kes vaatavad seda kasti mõnuga vahelduseks oma tavapärastele igapäeva toimingutele.

Muidugi on võimalus, et mina ise olen oma sisimas mingi nö. “lati” nii kõrgele vedanud, et ootan sellest helesinisest aparaadist midagi sellist mis rikastab või arendab… Muidugi ei väida ma seda, et see täielikult puudub, kuid selleks on teised kanalid, mitte need, mida olen sunnitud olnud viimasel ajal vaatama.

Ikkagi – kas peaks näitama tõeliselt labast eestimaad – külavaidlusi ja labast poolpornot?

Advertisements