Superstaaride saade hakkab ilmet võtma. Ma usun, et ma poleks üle elanud seda, kui minu ületamatu ja peaaegu, et ainus lemmiklugu, mis pole eesti keeles  ära rikutakse ja siis oleks veel see kodanik superstaari saates edasi… Minu vaene vanainimese süda poleks seda õhukesel kihil kultuurimaja perfektsetel nootidel esitatud loost enam toibunud….

Muidugi oli oodata, et Martenil tuleb eesti keeles lauldes probleeme. Meie nooorsugu on nii ära ameerikaniseerunud ( issand, milline sõnavärd!!), et eesti keelsest laulmisest ei peeta enam lugu. Aga ma ütleks, et ta sai sellega suurepäraselt hakkama.  ( PO )

Birgit otsis enese 17 aastast vanust. Lahe ju omamoodi. Kuid jah, eks tema puhul oleks mõni ballaad täna mõjunud paremini. ( Dipsy)

Teletupsukene! Tema on meil kohe selline pisike rõõmsameelne pallike 🙂 Pole lugu, keegi peab ka lastelaule esitama. POle lugu, las harjutab natuke ka lavasid. Muusikalidese sobib ta hästi. Tuhkatriinu ehk? Või siis Öölapse duubel 2 ? ( La-Laa )

Otti puhul ma ei saanud aru, mida ta tahtis täna öelda. Lugesin ta blogi. Täitsa tavaline noor poiss. Laulab aga nagu noor jumal. Sisemine konflikt? Aga vokaalsetest võimetest me muidugi ei räägi. Need on tal alati kaasas.( Tinky-Winky )

Jaanus valis nii suure suutäie, et mugib seda siiani. Ok, laulda ta suudab. Kuid see suutäis ajas tal vist suu lõhki? Igatahes, üle oma varju hüpata ei saa.

Anise puhul tahaks öelda, et saatebänd oli tasemel. Samuti taustalauljad. ROHKEM MEELDE EI JÄÄNUD. Blogi kah rohkem lugeda ei viitsi, sest need kelle nime me ei nimeta suudavad samasugust müra toota päeva jooksul suuremal hulgal. Kes seda kõike suudab ära müristada….

Ok, mu kõrvad said selle orginaaliga kah ravitud. Mul oli juba kole tunne peal, et mulle jääb see kahe millimeetrise paksusega lauldud, ilma ühegi sügavama toonita või kõrgema emotsioonita Anne lauldud versioon kõrvu kumama… Õnneks on olemas nett ja õnneks mul on ka selle loo orginaalplaat 🙂

Kene lahkumine ei olnud õige, see saade kaotas midagi väga erilist sellega …