Mitu päeva juba lüüakse blogiruumis lokku selle üle, et tehakse heteroparaad. Ameerika sotsioloogid on ammu öelnud, et kõige ohustatum liik on 25-40 aastane valgenahaline heteromees… Tal pole ühtegi kõlavat loosungit mille taha peitu pugeda. Kuid sellest kasvab välja veel teine lugu, mille nimeks on homode suhte seadustamine. Selles suhtes on minu seisukoht selge, kui seda ei nimetata ABIELUKS, siis minu pärast tehku mis tahavad ….

Foto NAGI's: m i l l e ???

Aga siinkohal tekib mul vaid üks kahtlus. Kui homode suhe seadustatakse ja nad saavad lisaks ka lapsendamisõiguse, siis tuleb minul hirm peale. Ok, kahe lesbi puhul on see hirm peaaegu olematu, sest kui üks neist on ikka lapse sünnitanud, siis tema puhul toimib selline pisike fakt nagu EMAINSTINKT. Ema ei lase 99,9% oma lapsele iial liigateha. See 0,1% hälve on ka heterode puhul olemas, seega ei ületa see mingil moel sügava probleemi künnist.

Aga geide puhul tekib mul hirm. Hirm selle ees, et kui gei mehed lapsendavad poisslapse,  KAS siis hakatakse teda varakult seksuaalselt ära kasutama?? KAS vähemalt hakatakse tema keha koheselt selles suhtes mõjutama, et temast saaks gei?? Selles kohas puudub selline pisike geneetiline fakt – emainstinkt. Ühelgi gei mehel ei saa sellist asja olla.  Gei võib olla naiselik ja mida iganes, kuid emainstinkt on midagi muud.

Seega, kui anda nüüd seadustatud suhe homodele, siis järgmise asjana NÕUAVAD nad lapsendamise õigust.  Eriti kui see on abieluna seadustatud…

Muuseas, need kes lapsi ise ei kasvata, ei tea siinkohal kaasa rääkida..nad ei saa aru, millest ma räägin.