Alustaks tänast päeva mõttega Jana Kasest. Täna päeval kuulsin ma raadiost Jana Kase lauldud lugu” Laula mu laulu” , mis oli kellegi soovilugu. Ma polnud juba aasta otsa seda külmavärinat kuulnud, mis jooksis varbaotstest juuste juurteni. See oli endiselt sama võimas, kui aasta tagasi saates. Oi kuidas ootaks tänavustest staarihakatistest midagi sarnast.

Ehk Birgit? Birgit palun!!! See kantri lugu juba oli sammuke sinnapoole, kuid veel mitte nii võimas… mingi tundmatu x-faktor oli veel puudu. Muidugi see esimene estraadilugu oli paras koomika.  🙂

Jaanuse tuuleveskid olid tõeliselt koomilised. Ja kantri muidugi oli jälle see “kantri” … Ok, no jah norimine normiseks.. Kui see pole saatus.. siis mis see on? Igatahes, esimene nukrusehetk ka minul. Mis ka poleks – edu sulle! Loota jääb, et sind saab veel kuulda ja näha 🙂

Vahepeal tahaks kangesti teada, kas Mihklil olid täna sokid valepidi jalas või siis on meestel kah pahad päevad? Selline paha porisemine…Kilde ootaks… mõnda asjalikku tera…

Marten tegi jälle terve teatrietenduse.. asi seegi 🙂 Muidugi Kantri lugu ei tundunud mulel kah eriti kantri loona.. aga no mis sellest….

Ott, kas sul oli mingi laiskuse nädal? Oleks pidanud paremini püüdma. Mulle jäi tänane esitus kuidagi lahjaks. Hääl tegi sinu eest tööd.  Aga sina ise olid kus? Selle kena prillidega tibiga kudrutasid saalis laval laulmise asemel?

Getterikene, tupsununnukene… La-laa … sa oled tore laps, kuid jah tundub, et mingid piirid on käes. Sind on lõbus vaadata, kuid veel on midagi suurt puudu.  Kui sa kohe mõnda lastefilmi ei leia, siis … Ivo Linna on lastefilmides laulnud.. järsku proovid?

Mina isiklikult pean tunnistama, et aeg on jõudnud selleni, et iga finalisti lahkumisest on kahju 😦 Nad kõik on omamoodi head ja omamoodi super kujud. Kõik on head muusikud. Iga saatega lähevad paremaks.

Ma hoian Teile kõigile pöialt ja iga nädal ka annan hääle kolmele oma peamisele lemmikule.