Mis te lootsite, et aasta viimastel minutitel jätan teile ütlemata … ?? Eriti peale seda, kui hommikul olen turvaliselt W. käest korraliku täie vastu lõugu saanud ja ning maksahaak on kirjas… ( Life is bitch! ) Siis järgneva aja veetnud tehes viimaseid idootlike liigutusi, et haarata bensukast paagitäis kütet ( peaks ennast põlema panema aga tikke pole ) ning lõpuks kaks tundi köögis meeleheitlike pingutusi teinud, sest 12 rooga võiks kella 19-20 laual olla…

Mida ma siis uuelt aastalt ootaks? Ühte kohe kindlasti, et nimesid nimetamata läheks kasvõi mõne hea toreda seaduse alla, mis keeraks teatud kraanid kinni … sitameri my ass :S

Filmiblogijad võiks kah häid filme vaatama hakata 😀 Need õudukad ja muud sürrid filmid.. oeh.. midagi hingele oleks vaja…. Kuramus – HAKAKE häid filme vaatama!

Erilise tänu tahaks üle anda fotografidele. Tänud nende kaunite hetkede eest mida aasta jooksul olete jaganud. Mis rohkem, mis vähem superhetked! Viljarile tändu vaidlemise eest! Eriti tahaks aga välja tuua Inga pildid, kes mind mujal rõõmustas ja nüüd vaid oma blogis toredaid hetki pakub. Seega, uuel aastal edasi ja ikka koos nautides hetki! Ärge unustage neid jagamast!

Nii .. teised kapsaussid! Kõik see suur blogijate punt, kes endale vähemalt kord päevas edevuse rüü üll riputab ja siis suurest edevusest tuleb ja meile oma mõtteid jagab …. Tehke järgmine aasta kah nii! Jätkake samas vaimus! Jätkugu Teil seda edevust ja kirjutamise tahtmist!

Head vana aasta lõppu!

Advertisements