Juba teist hommikut on mu toimetamiste kõrval mänginud telekas. Nagu see on peale hommikusi kohustuslikke multikaid ja Reporteri kordust – jääb see kanal2 peale. Sealt aga tulevad kaks seebikat järjest. Ja mõlemas seebikas tõmmatakse meestele kott pähe. Nagu ikka on tegemist ahnete, õelate ja tühiste lirvadega( minu arvates), kes siis meestele sõna otseses mõttes nende tahtmistele ja mõtetele vee peale veava. Vaesed mehed ma ütleks.

Foto NAGI's: m e r e v a l v e

Muidugi need vaesed mehed pole ju ise kah eriti puhtad poisid – kes neil käskis tilli igal pool püksist välja kiskuda… Nii ongi, et sellised bitchid saavad selle võimaluse just meeste ajude ( alumiste ajude ma mõtlen ) töövõime tulemusena.

Ok, kui me selle filmidraama kenasti tõstame meie aega, siis … ma olen enam, kui kindel, et pooled mehed on nö. vahele võetud. Neid on selle samase alumise pea mõtlemise tulemusena veetud tapalavale nagu oinaid. Paari aasta pärast aga hakkab naine otsima naiste varjupaika, sest mees on mõistnud kuidas teda reedeti ja tapalavale veeti.  Siis tuleb viha ja pettumus. Seda pettumust muidugi rusikatega väljendada on suhteliselt ajuvaba, kuid tihti ei ole need mehed just teravamad pliiatsid karbis ja nii see läheb.. Alguse on see aga saanud ikka naisest ja sellest hetkest, kui ta mehele silmuse kaela pani öeldes, et ta ootab tema last… mida mees polnud oma pärispeas mõelnud ja millega arvestanud.

Neid pisikesi pettuseid on ju veel, kui naisterahval on kaks või isegi ka kolm partnerit ja siis leiab ta selle nõrgima lüli ( vahel ka tugevaima enda õnnetuseks) kellel see lasso kaela visata ja ta oinana tapalavale vedada.

Kõik saab aga alguse sellest, et mehed ei mõtle eriti nooremas eas, selle pärispeaga vaid alumine pea on see, millel on võim nii tavapärase mõistuse üle, kui ka tegude üle.

Nii saavad mehest kas tuhvlialused ( laste nimel ) või siis kodused terroristid, kes elavad enda reetmist välja igal moel .. aga alguse see saab ikka kõik vaid ühest asjast – seksist.