Tavaline neljapäevahommik. Paljud ütlevad, et kalapäev. Mina ütlen aga, et tavaline hommik maal. Seal, kus enamuse ajast on ikka külm. Kus on vähe venelasi, kes õhu soojaks peeretaks 🙂 Nimelt kui ma veel Tallinnas elasin, siis käis selline legend ringi, sest Lasnamäel oli alati soojem, kui mujal Tallinnas. Meil aga on jätkuvalt -28. Eile oli vaid -23 aga täna hommikul vaatas kraadiklaasilt vastu juba külmem number.

Foto NAGI's: P a r i i s i s

Nüüd on selle asemel neil Savisaar, kes õhu soojaks peeretab 🙂 Või siis valetab. Mis seal vahet? Egas polegi….

Ma ei tea, mis teeks need inimesed, kes ei suuda varakult ärgata, kuid meil nii ei saa. Kell 5.30 oli täna äratus. Just sellel põhjusel, et on vaja tuli alla teha katlasse. Eile hommikul sai liiga hilja ärgatud. Alles kell 6 ja siis oli jama lahti. Torud oli suutnud ennast ära külmetada 😦 Nii, et vesi ei jõudnud kuidagi köögikraanini…. Egas midagi, ühes korralikus elamises peab olema föön .. see tööstuslik ja naine, kes oskab seda käsitleda, sest muidu oled ilma veeta.

Just selline tore tavaline neljapäevane talvehommik on minul. Kuna aga töö on jänes nagu ikka, siis tuleb saada maja soojaks, et jõuaks ka jänesele järgi joosta.

Ilusat külma ilma teile kõigile! Muidugi mõnusat krõbedat külma kah!