Eelmises loos kirjutasin sellest Kanal2 mõttetust üritusest. Lisasin sinna juurde, et kogu ürituses pole ühtegi lugu, mis kõlbaks teist korda kuulata. Muidgi oli selleks viimaseks piisaks karikas see “Laulev leedi”, kus laulja ( Regina vist) oleks nagu just Viru hotellist väljunud…  Mis tekitas tõeliselt vastu hakkava tunde kogu selle muusikalise ürituse vastu. Ometigi tuleb mul siirad vabandused teele panna! Seda siis ühe laulja ja selle loo ees, mis pole küll kõige parem, tema teisi esitusi arvesse võtta, kuid noormees, kes ületab igal juhul selle looga igasuguse tühise palagani.

See on tõeliselt kõva lugu ja Uku Suviste on minu arust meie muusikamaailmas klass omaette. Meie “supertsaarikene” Ott Lepland ei saa talle hetkel isegi mitte lähedale.

Seega veelkord suured vabandused just Uku Suviste ees! Minu arust peaks selle loo laskma samuti päris Eesti Laulu konkursile, kuid see poel kahjuks minu otsustada. Jääb üle vaid loota, et selles üldises pudrus, mida keedab Kanal 2 oma “konkursikesega” ei lähe see Uku lauldud lugu kaduma.