No ma ei tea. Jälle lüüakse lärmi nende omasooliste ümber. No ei tule seadust ja parem on, sest see tee viib nagu ikka lõppjaama. Isegi, kui kaks meest ( naistest rääkida on natuke teine teema) arvavad, et nad tahavad lapsi, siis bioloogiliselt on see võimatu. Naine ikka kuskilt selle spermajupikese saab ja sedasi omale järglase muretseb. Kasvõi teeb oma kooselupartnerile korraks mõne mehega sarved pähe või siis lööb natuke litsi ja see kõik on võimalik. Kahe mehe puhul ei ole see võimalik. EI HAKKA VIST KUNAGI KA OLEMA.  Kui aga uskuda statistikat, mis on tehtud nendes riikides, kus omasooliste abielu on lubatud, siis just mehed on need, kes seda suuremal osal kasutavad.

Ometigi tekkis mul seda kõike lugedes üks mõte, et see on ikka viimaste aastate TRENDI väljendus – omasooline suhe. Ei olnud ka teised vana euroopa riigid just altid varemalt seda lubama. Järelikult puudus nõudlus, kuid sellised mehi, kellele suhe naisega enam midagi ei pakkunud ( millegi pärast olen ma veendunud siiani, et sellel on lisaks veel üks füsioloogiline põhjus – liiga palju Kämbla Katit nooruses) või siis kuulsad ja imelikud, kellel oli ja ka on alati võimalus erinevaid omasoolisi lademetes saada – kaotasid huvi – tekkis huvi millegi põneva järgi ja nii see on läinud. See tundub sellise allakäigu spiraalina, kus ühes otsas on normaalne mees-naine suhe ja teises otsas ennast nakootikumidega ära uputanud kodanik, kellel on suhe samast soost isikuga.

Aastad 20 tagasi ei olnud noortel igav. Igasuguseid tegevusi oli ja alati leidus võimalusi millegi huvitava tekitamiseks. Kasvõi siis oma riigi, rahva ja keele võimaluse otsimine. Nüüd on meil oma riik olemas, meil on antud kõik võimalused noortel oma maailma avardada. Mitte millegi eest enam ei pea võitlema ja kodud ning vanemad ei sunni enam millekski. Kunagi oli vanaema kartulipõllu rohimine kasvõi mingi tegevus, mis tootis tulemit. Nüüd aga see puudub ja paljude ( eriti just linnas elavate noorte) ainsaks mureks on – mida homme teha.  Kellel on rohkem raha, sellel ka meie ühiskonnas rohkem võimalusi vastassugupoolt haarata. Kellel vähem, sellele jäävad riismed ja ääred … Aga GEI olla on TRENDIKAS. Siis vaatavad sind ka need rikkad, kes ei julge ise sellele teele astuda või siis kellel on peas just nii palju ajusid, et sellel teel mitte käia … sind alt ülesse. Seda just meeste hulgas.

Jätaks need lesbid siinkohal rahule, sest tõesti kui aus olla, siis vähe puudus, et ma oleks ühel purjus naiskodanikul nina lömmi löönud, sest ma olin viisakas ja ei öelnud talle jõhkrat – homod mind ei näpi! Vaid üritasin viisakalt seletada… Mis teha, ometi on kiikse igasuguseid ja lesbide puhul vaatan seda, kui kiiksu. Kas see oli eneseületus TRENDITEADLIKUKS saamisel või lihtsalt tahtis too inimene teada, mis mina asjast arvan … igatahes ei olnud ennem selle fakti ilmsikstulekut minu jaoks selles inimeses midagi mis oleks arendanud või huvi pakkunud ja tuleb tõde tunnistada – egas ka nüüd seda enam ei taha ma sealt midagi leida…

Ometigi viib see omasooliste suhe meie riiki hullemasse kaosesse. Täiesti õigustatult ei saa riik seda reguleerida, sest siis kaoks õiguslik alus näiteks 40-50 aasta pärast pensione maksta, sest meie riigis ei ole järelkasvu. Korra isegi mõtlesin, et kui iga gei iga kuu maksab riigile 3000 eeku lasteraha, siis neile kellel on üle 3 lapse makstaks lisaks sellest juurde… oleks see isegi ehk õigustatud.  Seni, kui pole sellised asjad reguleeritud, ei tohiks ka seadustada geide suhet – oma seksuaalse veidruse eest tuleks riigi rahakotti ikka kõva kopikas iga kuu maksta. Just rahva ja riigi ning keele püsimise eesmärgil.

Seega, tahad olla TRENDIKAS GEI – maksa riigile ja saad oma seaduse. Aga arvestada tuleb suurte summadega, mis riik omale sisi küsib… just nii peaks see olema ja ka jääma.

Öösel tulevad ikka head ideed … ma olen seda alati rääkinud 😀

Need geid võivad oma lapsendamisõiguse saada, kui sellel kes emaks tahab saada .. see oma noku laseb maha lõigata. Siis saab õiguse oma suhe ametlikuks teha .. võtame või Angela (Andres ) Aaki.  Täitsa naise moodi, laspi ei saa.. kuid jah.. siin on koht, kus ikkagi ema moodi tegelane.  Täitsa võib mõtlema hakata lapse lapsendamisest…. Rinnad kah olemas, kuid vaevalt neist piima saab .. ometigi tissituska saab umbes 5-6 aastani poisslapsel ja 8-9 aastani tütarlapsel ravida 😀