Kes teist mäletab sellist asja nagu “Ajaveeb 2008” üritust? Mina mäletan, väga selgelt mäletan. Just nagu see oleks eile olnud.  Kui keegi tahab teada, miks ma seda sedasi eredalt mäletan, siis põhjuseks oli Tuulelohe lennu ülbelt paremaks pidav suhtumine. Nuh, see kõik on sügav ajalugu ja vaadates nüüd seda aega tagasi siis mida on vahepeal muutunud? Tegelikkuses mitte suurt midagi… Kõik need kes seal olid nö. otsustajad on endiselt kuskil hämaruses. Muidugi Aarne on endiselt sama hea kribaja kui seni, Jüril on ikka endiselt Nagis “moosiklubi” pidada ja maad ning ilma mööda rännata. Siis veel hulk igasuguseid karvaseid ja sulelisi, kes endiselt kirjutavad ja keda ka olen kohati lugema sattunud ( vaatama).

mõttehetk suves

 

Näiteks Gerd ja Daki … aga ülejäänud tegelased, on nagu teiselt planeedilt… nu jah., las nad siis olla.. sest tundub, et meie maailma piir ei lange lihtsalt kokku.

Kui me aga vaatame nüüd võitjaid, siis Arvo võit oli ju igavesti lahe. Sirje endiselt vasakpoolsus pole ju kah aastatega muutunud… Kes meist ei käiks aga vahel Thredahlia juures mõnda toiduretsepti vaatamas? Mina küll käin 😀 Sille juures kah 🙂 Samas Ulmeguru on nagu ikka oma endises marinaadis ja täpselt õige tihedusega…  Teised pole ka mulle silma jäänud, kui siis Krissu aga tundub, et suvest saati on sealgi vaikus maad võtnud…

Avastasin, kui ajalikud on ikka mõned asjad. Aasta 2008 ei ole nii kauge minevik, et hallid ajurakud ei peaks seda mäletama, kuid ometigi … sellest on saanud sügav minevik ja need nö. tookordsed tõsised tegijad.. nendest on saanud samuti minevik.

Sepa tookordne iroonia – pigem enese kaitsmine onupojapoliitika vastu – sundis mind peaaegu 2,5 aastat tuure keerutama. Kas see oli seda väärt, ma ei tea hetkel, kuid seda näitab ajalugu ja tulevik.  Ma pean selle üle veel järgi mõtlema. Kuid see mida ma tookord endale lubasin on kuhjaga täidetud. Kas ka TASKUTE aeg on otsas…. seda m isegi hetkel ei tea..

Tegelikult vallandas täna selle mõtte mul Virgo Kruuve otsingu vaatamine. Kuu ajaga oli seda lehte otsinguga otsitud üle tuhande korra. Lõpuks sai mul ka siiber sellest 😦 Seda vana asja veel nokkida .. ma ei tea.. läks parooli alla ( ma lihtsalt olen nii vana, et milleks peaks veel miskit tekitama? ) ja kui kellelgi on sigavägavaja seda, siis eks ta küsib parooli.  Kuid ometi tekitas see tunde, et mingi aeg on läbi. Midagi, mis varemalt oli – see on kadunud ja midagi uut sellele asemele pole tekkinud… Just nagu see, kui mu Nagi aeg sai otsa ja nüüd on see pigem twitteri moodi säutsud, millel pole millegi tõsisega mitte midagi pistmist… Siit olen ma ära viinud nii fotojahi, kui ka kokanduse… kõik muu on aga üks tolmu keerutamine ja tühi mulin..

Kas see on nüüd agoonia või mitte, kuid arvan, et miski muutus tuleb ja midagi muutub hoopis teiseks.. mis täpselt ja kuidas, see selgub siis, kui ma olen oma mõtted lõpuni mõelnud…