Ma sain täna natukene tigedaks.. ma olen rääkinud ühest koerast päris mitu korda .. Rents ehk mäletab .. Koer-Poissi … ja ehk veel keegi…  Nüüd aga vihastasin ma ennast kohe kapitaalselt välja. Ammu pole ma nii vihane olnud ja nii tigedalt urisenud.  Aga, et seda kõike kirja panna ja seal juures ka mitte nii tigedaks minna, et ma välja torman ja mõnele inimesele säru teen..

Nu jah, kõik hakkas sellest, et kuulsin nüüd päris mitu nädalat hiljem, et minu sõbrale Koer-Poisile oli kutsutud vallast keskkonnainspektor kohale, et loom on õues ja näljane ning keegi teda ei hoia.. ( huvitav, kas tädi veetis oma päevi koera passides??!!?? ja mina olen nähtamatu??!!??). Noh vahepealsele loole on selle koera suhtes saanud järg ja see koer-poiss käib meil vaid vahel visiite tegemas.. kui ketist pääseb.. muidu aga püsib ta ilusasti oma uues kodus.

Koer on paksuks läinud nüüd ( karva on 3 korda rohkem 🙂 ) . Kui ta veel aasta tagasi oli selles mõjus, et natuke andis tunda see aja jooksul ja kaootiliselt söömisest tulenenud hädad olid kallal, siis nüüd on ta priske tegelane. Just täna käisime koos lastega teda jälle kallistamas ja paitamas. Ta on ketis kah muidugi, sest egas ta on harjunud sellega.

Siis aga üks tädi, kes kujutab omale ei tea mida ette … ajades taga oma kaotsiläinud meest ( või ka kellegi teise meest ) … läheb KAEBAMA KOERA PEALE!!!  Kamoon, see kes kaebab koera peale, ei tohiks ikka lapsi kasvatada… ( omal tal neid kummalisel kombel ei ole .. ) siis  koer, kes on olnud mulle mitu aastat nagu oma koer.. ja kelle pärast olid pooled ööd unetud, kuigi ta minu oma ei olnud.. LÄHEB SELLE KOERA PEALE KAEBAMA!!!??!!

Igatahes, hetkel ma selle inimese nime veel kirja ei pane, kuid seda ma luban – kui ta veel julgeb selle KOERA PEALE KAEVATA, siis tuleb sõda! Kaevaku inimeste peale ja jagelegu .. mind see ei huvita ja pole ka minu asi, kes kellega käib ja kus.. aga SEE KOER PEAB MÄNGUST VÄLJA JÄÄMA!!  Kui seda koera veel  VALLA KAUDU NARRIB, siis sõda tuleb ja see pask, mis siin ringi lendab laotatakse samuti mööda veebi laiali koos asjaosaliste kommentaaride ja pildimaterjaliga ( seekord mitte minu tehtud kahjuks ) veebi laiali..  Seniks aga vaadake pilti … ja kui te seda tädi kuskil põõsas näete, siis teadke … ta võib ka teie koera kohta lollusi kokku rääkima hakata.. sest järsku ajab ta taga kaotsiläinud meest…