Täna ikka vihastas mind tõeliselt üks uudis. Ajakirjanikud ärgu tehku tööd sellel ajal, kui nad valimistel kandideerivad. Kamoon!! Miks siis see kehtib Tarnadi kohta, mitte näiteks Toivo Tootseni kohta? Või miks ei peaks linnapea sellel ajal ameti maha panema? Pakun, et see on üle paisutatud kiiks, sest ei saa olla võrdseid ja võrdsemaid.

Üldse kogu see idioodikari kes seal võimu juures on juba passinud kogu eesti iseseisvuse aja, võiks lõpuks minema kobida ja lasta ometi ka teistel tööd teha. Noored, kes saaks ja suudaks ei saa aga võimule lähedale minna, sest see kamp paksuks söönud tagumentidega vanureid istub ees. Samas igasugused poliitbroilerid nagu Simsonid ja Repsid, kellel IQ tundub, et tihti võrdub jalanumbriga ( mõnel ka sünnitatud laste arvuga ), kes on kuulekad käsutäitjad ja ise ei mõtle, neid upitatakse ja säititatakse. Hea ohutu kanakari, kellele öelda ja nad teevad.

Eestlane kogu oma tuimuse ja ükskõiksuse juures aga istub ja vahib seda pealt. Nagu see kõik peaks just nii olema. Laseb enda ajud ära osta sandikopika eest ja on uhke peale selle.

Kohati ma kuulen, kuidas üks kohaliku tähtsusega broiler käib vanade inimeste ajusid pesemas. Oma töö pärast ei saa ma midagi öelda ega kommenteerida, kuid peale seda, kui olen autosse istunud, siis sülitan pool tundi vandesõnu suust välja.  Nii labane ja hävituslik on see kõik.

Midagi aga ei muutu. Nooremad, kellel veel mõistus peas ei räägi oma vanade vanematega. Nad ei viitsi neid kuulata ja neile seletada, et kõik see jama mida aetakse on pettus ja tühi mull. Vana inimest peab veendma ja neile fakte näitama. Detsembris tuli mul ikka korduvalt ja korduvalt seletada, et kohalik poliitkana ajas jama ning kõige turvalisem on EESTI KROONIL olla pangas, mis vahetatakse automaatselt euroks ringi. Ei devalveeri keegi tema raha. Poolt raha ei võeta ära jne.

Nii see langeb ja lõpuks jõuame selleni, nagu ühes “heas ammerika filmis”, et mandumisega jõuame selleni, et keegi midagi ei oska ja neid haritud “sotsiolooge” , “projektijuhte” ja teisi “juhuabisid” jookseb meil varsti ringi rohkem, kui midagi muud ja töötegijaid ei olegi. Need kes teevad tööd ja tahaks ka riiki aidata, need aga aetakse töölt minema, sest nii on inimene ebastabiilsem…