Minu kaua teeninud mikrolaine ahi tegi oma viimase hingetõmbe. Oli teine ju juba vanake kah .. 24 eluaastat kukil. Näinud nii poja poolt pandud terveid mune, kui kuldservaga taldrikuid.

Ma lootsin jaanuaris, et ma ei pea seda nägema, sest usus ja lootuses ma lootsin, et saan ühe kasutatud asemele, kuid paraku läks teisiti. Siis hakkasin ma otsima, et kust saada omale uut aga siis juba sellist nagu vaid mina tahan.

Sharp

Lõpuks ma leidsin. Expert pakub just sellist nagu ma tahan ja hinnaga 65.90. Täiesti vastuvõetav hind ja 3-6 kuuga välja osta. Isegi selle Liisi või Uno järelmaksu % – kannatab küll. Aga võta näpust, Experdis pakub järelmaksu Cofi.ee, kes pakub seda siis võimaliku makseajaga 24 kuud! Siis kah 4.42 kuus… kui te nüüd kerged arvutused teete, siis tuleb sellest peaaegu 2 kordne summa välja. No ma ei ole oma raha peale sugugi nii vihane, et ma seda teeksin. Kuid tingimused on mõrvarlikud. Isegi, kui küsitaks minu käest 4 kuud 18,90 ( üks teine firma pakkus teistsugusele mikrolaine ahjule mis oli sama hinnaga sellistel tingimustel ) neelaks ma selle alla. Muidugi on jutt 0 % sissemaksest. Seda nüüd kah , et ma ei saaks ka teises firmas sentigi sisse maksta.

Nüüd ma istun ja olen pahane. Ma ei taha midagi muud, kui seda Sharp vana kooli mikrolaine ahju. Ei mingeid elektroonilisi juhtimisi ega grille. Lihtne ja tavaline. Aga ma ei saa seda, sest mul ei kannata välja käia 65.90 selle korraga. Järelmaksuga ma kah seda osta ei saa, sest keegi paku seda inimlikel tingimustel.

Nii ma siis olen ilma mikrolaine ahjuta. Need lubadused, kus lubasin näidata kuidas mõned asjad toimivad on samuti minevik.

Nüüd olen ma pahane ja kurb.