Mind on ristitud …

.. seaks, lolliks, kõige vastikumaks. Wild ristib mind aegajalt veel mõnede nimedega….

Ok, nagu teada, paber kannatab kõike. Nii kannatab see leht siin kõike. See on nagu avalik käimla, kus kõik käivad ropsimas. Kõik, kellele pähe tuleb ristib mind erinevate nimedega.


Otsustasin, et ei sõdi selle vastu. Vaid tirriteerin edasi.  Lisan õli tulle. Keeran vindi üle. Teen mida iganes, et inimesed iseenda saba järaks.

Küsite miks?

Kõik sai alguse sellest päevast, kui teatud inimesed, kelle nime me ei nimeta hakkasid hargiga sõnnikut kühveldama. Siis kolisin ma ennast ära blogspotist ja tegin sellest siin avaliku seina, kus siis kõik, kes vähegi viitsivad ja tuju tuleb sülitamas käivad….

Muidugi, kohati on mul sellest ka kasu. Siis, kui ma mõne enda arutlusega vastu seina jooksen, siis on hea see pallina õhku visata ning kindlasti leiduvad mõned kas siis arukad mõtteterad või ka siis lihtsalt tühi sülitamine.

MIND AGA SIIT EI LEIA!!!!! MIND SIIN EI OLE!!!

Igal inimesel on vahel mõni kiuslik või lollakas mõte peas, mis kaob sama kiiresti, kui see tuleb. Mina püüan selle mõtte kinni ja topin siia.

Seni olen ma siin ka fotojahtis osalenud. Nüüdsest ei osale ma enam, sest esiteks on ammuilma selge, et minu pildid ei kõlba kuhugi ( statistilise numbri pärast pole mõtet midagi teha) ja teiseks, oma teises kodus võiks seda ju teha, kuid kas see annaks midagi juurde hallile ja pullile massile? Ma kahtlen selles. Aga ma mõtlen selle üle.

Lõpetuseks ja viimaseks piisaks oli minu jaoks see, et inimene kellest ma lugu pidasin ei suutnud lugeda välja sõna KES või hakkas temas rääkima väike enesetähtsuse kuradike..

Nüüd on see täielik kemmerg. Koht, kus isegi kuningas jala käib.

Ise teate, kui enda varbale lasete – kaltsu surun ma teile pihku selle peale niikuinii … ehk siis tirriteerin.

Seega edu teile!

Teile kõigi lugupidamisega

teie poolt nimetatud, loll, siga ja muud nimetused, mida te enda paremaks pidamiseks olete välja öelnud…

P.S. Siin isiklikuks minna ei saa. Ma lihtsalt ei loe neid e-maile. Seega, edaspidi on vaikus eetris. Kes teab, kus on mu kodu ja pesa, need leiavad mu ikka 🙂 Siin on aga koht Teile kõigile ….

%d bloggers like this: