Eile Hannes Võrno Q saadet vaadates pidi mul imestusest suu lahti jääma. Meie Tallinna Linnapea ja Keskerakonna esimees ütles fraasi, mis mind lausa keema ajas – nagu mina poleks inimene ja Eesti Vabariigi kodanik!!  Selline fraas näitab, et eesti inimesest on Hr. Savisaarel ikka TÄIESTI ÜKSKÕIK. Tema jaoks on EESTLANE tõeline mittekeegi. Tsitaat siis selline: “Saatejuhi väitele, et kõik vaatajad tahavad teada, kas Keskerakonna esimees on Venemaa mõjuagent või ei, vastas Savisaar: «Keegi ei taha seda teada, keegi ei usu seda ja keegi ei võta seda juttu tõsiselt ka.»”

Ausalt öeldes ootan mina nüüd avalikku vabandust selle eest, et üks inimene, kes on valitud riigis sellisele positsioonile nagu seda on Hr. Savisaar suhtub eestlastesse selliselt nagu nad oleks mitte keegid. Mina tunnen ennast igati 100% solvatuna. Sellise taseme poliitik peaks ikka mõtlema, mida ta suust välja ajab ja mida ta rahva kohta ütleb. Ma tõeliselt kaalun seda, et kogun kokku inimesed, kes ennast sellest lausest solvatuna tunnevad ja me läheme kohtusse – AVALIKU VABANDUSE saamiseks. Vaevalt muidu Hr. Savisaar seda teeb ja kas isegi mõistab, kuidas ta on solvanud inimesi.

Mina tõesti tahaks teada, kas Hr. Savisaar on Venemaa mõjuagent või mitte. Peaks olema jõulurahu, kuid see ei anna õigust inimestesse nagu loomadesse suhtuda.

Igatahes, see vastus näitas selgelt, et Hr. Savisaar väitega – keegi ei usu seda – muudab mingi osa eesti inimeste usu ja arvamuse tühiseks. Seletused on lapsikud ja vastused on olematud.  Kõik see paneb uskuma järjest rohkem, et see venemaa asi ei ole puhas ja selle taga on rohkem, kui meile räägitakse. Kindlasti palju rohkem, kui Hr. Savisaar üldse mainida julgeb.

Sellegi poolest tahan ma vabandust!